27.10.2014

Cargo na ściereczki

Cargo na ściereczki

Cargo to wysuwany system do szafek kuchennych. Podnoszą funkcjonalność i ułatwiają użytkowanie szafek. Wyjątkowym produktem firmy Rejs jest cargo do przechowywania ściereczek.

Ścierki kuchenne bardzo często spotykamy leżące na blacie lub przewieszone przez uchwyt od piekarnika. Jeśli mamy w kuchni uchwyty przy frontach, to można je również przewiesić przez uchwyt. Montuje się także dodatkowe haczyki, na ścianach, pod blatem i w winnych miejscach, jednak w każdym z tych przypadków ściereczki pozostają na widoku.

Naprzeciw temu problemowi wyszła firma Rejs wprowadzając do swojego asortymentu cargo ze specjalnymi relingami do powieszenia ściereczek. Jest to cargo podblatowe z trzema wieszakami na ściereczki oraz koszem do przechowywania chemii lub zapasu gąbek czy płynu do mycia naczyń. Cargo delikatnie wysuwa się, mając dostęp do wszystkich przechowywanych elementów. Tego typu wyposażenie szafki w pełni wykorzystuje jej powierzchnię. Cargo dobrze jest planować obok zlewu, obok kuchenki lub w strefie blatu roboczego.

Ocena: 5 / 5,0 (1 głosy)