27.10.2014

Przechowywanie w dużej kuchni

Przechowywanie w dużej kuchni

Duża kuchnia powinna być dobrze zorganizowana, ponieważ na dużej przestrzeni łatwiej o bałagan. Przechowywanie artykułów spożywczych i urządzeń kuchennych ułatwiają systemy segregacji. W dużych kuchniach najczęściej mamy miejsce na wysoką zabudowę szafową, którą możemy „uzbroić” w dodatkowe wyposażenie typu: cargo.

Wysokie carga wysuwane, warto stosować w szafkach o szerokości 30-50cm, co daje nam przejrzystość i wygodę w użytkowaniu. Carga wysuwane są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, ceniących sobie duże zapasy suchych produktów (makaron, mąka, płatki śniadaniowe). Cargo delikatnie wysuwa się również przy pełnym obciążeniu. Chromowane kosze pozwalają na swobodny wgląd w szafkę.

Jeśli mamy miejsce i możliwość wykonania wysokiej zabudowy o dużej szerokości, np.:100 cm. Warto wziąć pod uwagę wyposażenie cargo, które współpracuje ze standardowo uchylnym frontem. Front szafki otwieramy standardowo, przy czym system znajdujący się wewnątrz szafki przysuwa się do przodu, ułatwiając nam dostęp do przechowywanych elementów. Koszyki schowane głębiej w szafce, można przeznaczyć na większe suche produkty, natomiast część węższych koszy, montowanych na frontach szafki na puszki, słoiki i przyprawy.

Obydwa systemy są trwałe i precyzyjnie wykonane. Nowoczesne wzornictwo i wysoka funkcjonalność to największe z zalet carg.

zdjęcia: firma Rejs