24.06.2015

Uchwyty retro w kuchni

Uchwyty retro w kuchni

Uchwyty meblowe mają nie tylko być funkcjonalne, ale również piękne. Często uchwyty, szczególnie, te wykonane w stylu retro traktujemy jako ozdobę frontów meblowych. Poniżej kilka przykładów uchwytów firmy Gamet, które mogą świetnie pasować do kuchni w stylu retro.

Uchwyt kuchenny Retro

Uchwyt kuchenny Retro, firma Gamet. Więcej przykładowych uchwytów meblowych w galerii.
Zdj.:Gamet

Uchwyty kuchenne w stylu retro to połączenie wyjątkowych materiałów: porcelany, stali, mosiądzu i miedzi. Każdy detal uchwytu jest wykonany i zaplanowany z wyjątkową precyzją. Uchwyty same w sobie są tak bardzo ozdobne, że producenci nie posiadają ich w większych rozstawach śrub niż 128mm, a najczęściej są to uchwyty gałkowe (jednośrubowe) lub uchwyty o rozstawie 96mm.

Gałki stosuje się najczęściej do szafek wiszących, są bardzo delikatne i pięknie wpisują się w górną zabudowę meblową. Uchwyty stosowane są zarówno do szafek dolnych jak górnych.

Uchwyty w tym stylu świetnie sprawdzą się w kuchniach drewnianych oraz w kuchniach z frontami lakierowanymi w półmacie o kształcie ramy z płyciną.

Uchwyt kuchenny Retro

Uchwyt kuchenny Retro, firma Gamet. Przykłady innych uchwytów kuchennych w galerii
Zdj.:Gamet

Uchwyt kuchenny Retro

Kolejny przykład innego uchwytu kuchennego, który śmiało można wykorzystać w stylistyce retro. Uchwyt firmy Gamet. Przykłady innych uchwytów kuchennych w galerii
Zdj.:Gamet
Ocena: 4 / 5,0 (2 głosy)