22.01.2015

Lodówki Side by Side - jaką wybrać

Lodówki Side by Side - jaką wybrać

Lodówki Side by Side to bardzo pojemne lodówki, często z dodatkowym wyposażeniem. To połączenie lodówki i zamrażarki, które sprawdza się w wielu domach. Lodówki są dość duże, oprócz ponad dwu metrowej wysokości mają większą o ok 10cm głębokość od standardowej lodówki. Ich szerokość może być różna, od 80 do nawet 120 cm, najczęściej ok metra szerokości. Lodówki występują w różnym wykończeniu kolorystycznym, mogą być w czarnym macie, czarnym połysku, białe, lub bardzo popularne w kolorze inox.

Na przykładzie lodówki firmy SAMSUNG RS7687FHCBC TWIN Cooling.

Wykończenie i ogólny wygląd

Lodówka jest niezwykle elegancka. Piękne czarne wykończenie sprawie, że łatwo wkomponujemy je w każde wnętrze. Pasuje zarówno do rustykalnych mebli w nowoczesnej adaptacji, jak i prostych nowoczesnych kuchni.

Wymiary

Lodówka ma 91,2cm szerokości, 178,9cm wysokości oraz 71,2cm głębokości. Lodówka jest zgrabna i dobrze współgra zarówno z niską zabudową meblową jak i z wysokimi słupkami. Całościowa pojemność to 543l w tym chłodziarka 359l

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe lodówki

Więcej zdjęć lodówek i sprzętu AGD
Zdj.:Samsung

Kostkarka, bardzo przydatna w upalne dni, lub wieczory ze znajomymi. Kostkarka jest wbudowana w drzwi, dzięki czemu w zamrażarce mamy dodatkowe dwie półki. Pojemnik na lód ma 2l pojemności i jest przeźroczysty, więc po otwarciu drzwi dokładnie widać ile lodu pozostało do wykorzystania.

Dystrybutor wody

Wyposażenie dodatkowe - dystrybutor wody. Więcej zdjęć lodówek i sprzętu AGD
Zdj.:Samsung

Dystrybutor wody – przydatny i praktyczny. Mamy bardzo dobry dostęp do czystej, filtrowanej wody.

Wnętrze – najważniejsze kryterium

Lodówka oprócz zewnętrznego wyglądu powinna mieć świetnie rozplanowane wnętrze. Wnętrze decyduje o funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Duża ilość półek, szuflady na warzywa czy dodatkowe półki na napoje przydają się przy dużej rodzinie.

Zdjęcia: firma Samsung