30.05.2016

Retro kuchnia w kolorze szampana od FREGGIA

Retro kuchnia w kolorze szampana od FREGGIA

Kuchnia, której aranżacja oparta jest na prostych formach i neutralnych kolorach, nabiera nowatorskiego charakteru. Design urządzeń marki FREGGIA z linii Classico przypadnie do gustu klientom, oczekującym od sprzętów AGD wyjątkowych i nietuzinkowych wzorów. Projekty w wyrafinowanym szampańskim kolorze nie tylko zachwycą oryginalnością, ale staną się nową odsłoną współczesnej elegancji w stylu retro.

Piekarniki

Charakterystyczny kształt szyby w drzwiach piekarników z linii Classico przywołuje w pamięci tradycyjne piece chlebowe. Dopełnieniem całości są mosiężne pokrętła oraz rustykalny uchwyt barwy starego złota. W zależności od modelu, piekarniki mogą mieć wbudowany klasyczny zegar analogowy umożliwiający programowanie czasu pieczenia, bądź funkcjonalny minutnik mechaniczny. Każde urządzenie zostało wyposażone w grill gazowy lub elektryczny oraz rekomendacje dotyczące przygotowywania głównych rodzajów potraw, znajdujące się na wewnętrznej szybie. Amatorzy gotowania docenią również fakt, że piekarnik do zabudowy Freggia OERD65CH posiada 5 funkcji pieczenia.

Piekarnik Freggia szampan

Piekarnik Freggia szampan. Piekarnik wyposażony w pięć funkcji pieczenia.
Zdj.:Freggia

Płyty grzewcze

Jedyna w swoim rodzaju emalia tworząca niepowtarzalną strukturę płyt grzewczych Classico jest łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na uszkodzenia. Każda płyta z tej serii wyposażona jest w wysokiej jakości komponenty – mosiężne pokrętła oraz masywne żeliwne ruszty, które pozwalają na bezproblemowe umieszczenie dużych i ciężkich garnków. Praktycznie wszystkie modele posiadają palnik turbo z trzema rzędami płomieni (tzw. „potrójna korona”) o bardzo wysokiej mocy, który znacznie skraca czas przygotowywania potraw, w porównaniu z palnikami konwencjonalnymi.

Płyta Freggia szampan

Płyta Freggia szampan
Zdj.:Freggia

Okapy

Design okapów kuchennych z linii Classico jest idealnym dopełnieniem wizerunku kuchni utrzymanej w klimacie retro. Zaokrąglony kształt oraz subtelne przyciski harmonijnie nawiązują do pozostałych urządzeń z serii. Pochłaniacze charakteryzują się efektywną i cichą pracą. Wydajność przepływu powietrza, w zależności od modelu, wynosi od 330m3/h aż do ponad 620m3/h, co zapewnia optymalną skuteczność eliminacji nieprzyjemnych zapachów w kuchni.

Okap Freggia szampan.

Okap Freggia szampan.
Zdj.:Freggia

Lodówki

Nowoczesny model chłodziarko-zamrażarki Freggia LBRF21785 występuje w trzech wersjach kolorystycznych – w tym w wykwintnej barwie szampana. To, co wyróżnia najnowsze urządzenia Freggia, to opływowy kształt i metalowe uchwyty à la „Cadillac”, które swoją stylistyką wpisują się w trendy z połowy ubiegłego wieku.

Wyprodukowane we Włoszech lodówki Freggia LBRF21785 z linii Classico, oprócz wyjątkowego wzornictwa, wyróżniają się funkcjonalnością oraz zastosowaniem technologii gwarantujących bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Zwiększenie grubości materiałów, wielostrefowy system „No frost” oraz dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne są gwarancją wytrzymałości i wydłużą żywotność urządzenia.

Lodówka Freggia szampan.

Lodówka Freggia szampan.
Zdj.:Freggia

Urządzenia z linii Classico kosztują od 1049 zł do 5549 zł. Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl

Informacja prasowa

Ocena: 0 / 5,0 (0 głosy)