02.03.2015

Sprzęt AGD w stylu retro

Sprzęt AGD w stylu retro

Kuchnia w stylu retro to nie tylko stylowe meble z dopracowanym wykończeniem, to również odpowiednio dobrany sprzęt AGD, który łączy ze sobą bardzo dobre parametry pracy i niebanalny wygląd.

Sprzęt kuchenny jest bardzo ważny ze względu na jego funkcje i wykorzystanie w kuchni. Proste meble kuchenne wymagają równie prostych dodatków, a takich na rynku mamy bardzo dużo. Zmywarki, kuchenki, lodówki o prostej formie i stonowanej kolorystyce królują na wystawach sklepowych. Co w sytuacji, jeśli potrzebujemy czegoś stylowego, niepowtarzalnego. Warto zwrócić uwagę na nową linię produktów marki Bosch.

Piekarnik i kuchenka w czarnym kolorze ze złotymi wykończeniami

Piekarnik i kuchenka w czarnym kolorze ze złotymi wykończeniami. Świetnie komponuje się do stylistyki retro. Sprzęt firmy Bosch. Więcej sprzętu AGD w galerii.
Zdj.:Bosch

Piekarnik i kuchenka w czarnym kolorze ze złotymi wykończeniami to ozdoba niejednej klasycznej kuchni. Piekarnik posiada siedem rodzajów grzania, oraz płynną regulację temperatury w zakresie od 50 -270 st. Piekarnik ma chłodny front, co oznacza, że nawet w ciągu pracy jego temperatura nie przekracza 40 st, więc jest on bezpieczny nawet dla małych domowników.

Czarna płyta gazowa firmy Bosch

Czarna płyta gazowa, przepięknie prezentuje się z wykończonymi w złotym kolorze pokrętłami. Idealnie wkomponuje się do kuchni w stylu retro.
Zdj.:Bosch

Czarna płyta gazowa, przepięknie prezentuje się z wykończonymi w złotym kolorze pokrętłami.

Czarny okap firmy Bosch

Czarny okap idealny do stylistyki retro. Okap firmy Bosch.
Zdj.:Bosch

Czarny okap, czyli dopełnienie całego zestawu. Okap kominowy, prosty, uzupełniony o złote wykończenie w postaci relingów. Relingi oprócz wizualnej roli, są również praktycznym miejsce do powieszenia suszonych ziół, łyżek i innych przyborów kulinarnych. Czarne sprzęty AGD to elegancja i klasa. Można je zaadaptować w bardzo nowoczesnej kuchni oraz w stylowej pełnej obłych kształtów, ziół i drewnianych elementów. To idealny wybór dla osób ceniących niepowtarzalność i wyjątkowe wzornictwo.

Ocena: 0 / 5,0 (0 głosy)