08.12.2015

Szuflada pod zlew, system szuflad Hettich

Szuflada pod zlew, system szuflad Hettich
Nie wiesz jak zagospodarować szafkę kuchenną pod zlewozmywakiem? Podpowiadamy jak efektywnie wykorzystać sporą przestrzeń do przechowywania, pomimo że znajdują się w niej rury czy wężyki do wody.

Szuflada pod zlew

Podczas prac kuchennych, kiedy mamy brudne i zajęte ręce, wystarczy lekko nacisnąć front szuflady kolanem, a ta otworzy się umożliwiając nam sprawne wyrzucenie odpadków.
Zdj.:Hettich

Szafka pod zlewozmywakiem to jedno z problematycznych i pozornie trudnych do zagospodarowania miejsc w kuchni. Niby mamy do dyspozycji dużą i pojemną szafkę o szerokości nawet 90cm, jednak znaczną jej część zajmują komory zlewu i przyłącza wody, które uniemożliwiają pełne wykorzystanie jej przestrzeni. Często w odpowiedzi na pytanie, jak rozwiązać ten problem słyszymy, że jedyne, co możemy zrobić, to wstawić tam kosz na śmieci. Obok niego można co najwyżej znaleźć trochę miejsca na chemię gospodarczą i akcesoria do zmywania. Niestety sięganie po detergenty wiąże się wówczas z uciążliwym schylaniem, a często dodatkowo z koniecznością wyjmowania pojemników na odpadki. Czy musimy się na to godzić? Nie, jeżeli zdecydujemy się na gotowe i przemyślane rozwiązania, które są w zasięgu ręki. Są to systemy pojemnych szuflad, które idealnie wkomponują się w korpus niemal każdej szafki pod zlewozmywakiem.

Specjalnie wyprofilowana szuflada

Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń pod zlewozmywakiem. Nad szufladą z pojemnikami do segregacji śmieci montujemy specjalnie wyprofilowaną szufladę. Zyskujemy w ten sposób dodatkowe miejsce na przechowywanie detergentów, których nie musimy trzymać na blacie przy zlewozmywaku.
Zdj.:Hettich

Dzięki zastosowaniu szuflad InnoTech, montowanych pod zlewozmywakiem, zyskujemy miejsce zarówno na odpadki, jak i do przechowywania wielu potrzebnych w kuchni przedmiotów tj. chemii gospodarczej czy akcesoriów do zmywania.

Szuflada InnoTech z OrgaFlex

Specjalna szuflada InnoTech z OrgaFlex pozwala na efektywne wykorzystanie wolnej przestrzeni pod zlewozmywakiem. W jej przedniej części znajdziemy wyodrębnione miejsce do przechowywania płynów i przyborów do mycia naczyń, a estetyczne, zawieszane na relingu pojemniki to idealne miejsce do przechowywania np. tabletek do zmywarki.
Zdj.:Hettich

Specjalna szuflada InnoTech z OrgaFlex pozwala na efektywne wykorzystanie wolnej przestrzeni pod zlewozmywakiem. W jej przedniej części znajdziemy wyodrębnione miejsce do przechowywania płynów i przyborów do mycia naczyń, a estetyczne, zawieszane na relingu pojemniki to idealne miejsce do przechowywania np. tabletek do zmywarki. Inną opcją jest zamontowanie szuflady InnoTech z wyciętym dnem. Zyskujemy w ten sposób dodatkowe miejsce na przechowywanie detergentów, których nie musimy trzymać na blacie przy zlewozmywaku. Specjalna kratka zabezpiecza przed wypadnięciem przedmiotów do wnętrza szafki.

Pojemniki do segregacji śmieci

Praktyczne, estetyczne i bardzo wygodne rozwiązanie. Pojemniki do segregacji śmieci i potrzebne akcesoria umieszczone w ergonomicznej, całkowicie wysuwanej szufladzie, dzięki czemu mamy do nich łatwy dostęp.
Zdj.:Hettich

Pojemniki na segregację śmieci umieszczone w szufladach InnoTech to niezwykle praktyczne, estetyczne i bardzo wygodne rozwiązanie. To sposób na funkcjonalne wygospodarowanie przestrzeni zarówno na pojemniki na odpadki, miejsca na szufelkę czy detergenty oraz inne akcesoria.

Aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z zamontowanej pod zlewozmywakiem szuflady InnoTech, można ją wyposażyć w system wspomagania otwierania Easys. Dzięki niemu otworzy się ona po lekkim naciśnięciu frontu dłonią, ale również kolanem czy biodrem. To idealne rozwiązanie, kiedy mamy zajęte ręce lub chcemy wyrzucić odpadki nie brudząc przy tym frontu.

Z zewnątrz dwa uchwyty...

Pomysłowe i estetyczne rozwiązania – z zewnątrz dwa uchwyty sugerujące, iż za frontem kryją się dwie pojedyncze szuflady, w środku natomiast znajduje się jedna duża i bardzo pojemna szuflada, która pomieści wysokie pojemniki do segregacji śmieci i detergenty, nie wadząc przy tym podczas zamykania o rury czy komory zlewozmywaka.
Zdj.:Hettich

Zaletą systemów szuflad InnoTech jest to, że można je dostosować do szafek o niemal każdej szerokości. Oznacza to, że w każdej chwili niepraktyczną szafkę w kuchni pod zlewozmywakiem możemy zmienić w niezwykle funkcjonalną, pojemną i uporządkowaną szufladę.

Hettich

Informacje: materiały prasowe

Ocena: 0 / 5,0 (0 głosy)