14.04.2014

Uchwyty do mebli

Uchwyty do mebli

Uchwyty meblowe są ozdobą frontów nie tylko kuchennych, ale również drzwi do szaf, biblioteczek, szuflad. Odpowiednio dobrany uchwyt dodaje uroku i gracji meblom. Na rynku mamy kilkunastu wiodących producentów, którzy oferują wyjątkowe kolekcje uchwytów, które reprezentują inne style w meblarstwie.

Uchwyty mogą być proste i delikatne lub duże i przyciągające uwagę. Przy dobieraniu uchwytów warto wybierać standardowe rozstawy śrub, aby w przyszłości mieć możliwość wymiany na inny. Warte uwagi są wyjątkowe uchwyty, które są nie powtarzalne i rzadko spotykane. Nietypowy kształt, materiał i faktura nadają meblom jeszcze więcej wyrazistości i elegancji.

Gałki i uchwyty meblowe

Zdjęcia gałek i uchwytów meblowych. Na zdjęciu gałki meblowe z kolekcji GTV Crystal Palace.
Zdj.:GTV

Przepięknie prezentują się gałki z najnowszej kolekcji kolekcji GTV Crystal Palace. Są dostępne w kilku rozmiarach i wariantach kolorystycznych. To połączenie bardzo dobrego wykonania i nowoczesnego wzornictwa, a do tego bardzo kusi cena.

Uchwyty można z powodzeniem stosować w kuchniach w stylu glamour, gabinetach, meblach ozdobnych do przedpokoju czy salonu.

Ocena: 5 / 5,0 (1 głosy)