24.04.2014

Tandembox Antaro - szuflady na przykładzie firmy BLUM

Tandembox Antaro - szuflady na przykładzie firmy BLUM

Firma Blum oferuje wiele systemów i prowadnic do szuflad. Jednym z nich jest system Tandembox Antaro, który jest stosunkowo nowym produktem. Warty uwagi ze względu na nowoczesne wzornictwo i bardzo wysoką jakość wykonania.

Tradycyjne tandemboxy to szare boki wraz z okrągłymi relingami. Mogliśmy wybrać kolor spodu szuflady, ponieważ wykonuje się go z płyty wiórowej 10 mm. Całość tworzy kompletną szufladę, która posiada pełen wysuw i hamulec spowalniający szufladę w momencie zamykania (chroni to przed uderzaniem frontu o korpus szafki kuchennej).

Tandembox Antaro firmy Blum

System szuflad Tandembox Antaro firmy Blum

Tandembox Antaro od firmy Blum posiada te same parametry techniczne, ale w nowoczesnym wydaniu. Szuflada posiada wyraźne prostokątne kształty, które sprawiają wrażenie solidnej i wytrzymałej konstrukcji. Konstrukcja szuflady dostępna jest w czterech kolorach: jedwabiście biały, inox, szary i brunatno szary. Wysokość szuflady dostępna jest w pięciu wariantach (N,M,K,C,D – według oznaczeń producenta) Długość nominalne prowadnicy (głębokości szuflady) 270-650mm.

Jeśli potrzebujemy wypełnić bok szuflady między relingiem a prowadnicą, możemy to zrobić przy pomocy elementu: Boxside. Jest o szklany element dekoracyjny, który jest dostępny w kolorach prowadnic. Boxide występuje w trzech długościach: 45, 50 i 65cm. W razie potrzeby można go docinać według potrzeb.

Tandembox Antaro kusi również bardzo prostym montażem, ponieważ jest to możliwe bez użycia narzędzi w zaledwie kilka chwil.

Ocena: 5 / 5,0 (1 głosy)
Tagi: szuflady BLUM