06.12.2016

Szuflada dobrze zorganizowana

Szuflada dobrze zorganizowana

Odpowiednio zaplanowane rozmieszczenie sztućców czy drobnych przyborów do gotowania zapewnia utrzymanie ładu i sprawia, że wszystko mamy zawsze pod ręką. Warto więc zorganizować szufladę w przemyślany sposób, korzystając z rozwiązań, które powstały z myślą o wygodzie w kuchni. Doposażenie szuflad sprzyja uporządkowaniu przestrzeni, utrzymaniu czystości, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę.

Wkład na sztućce SKY 600

Wkład na sztućce SKY 600, zdj. firma Peka
Zdj.:Peka

Wkład na sztućce SKY to solidna wytłoczka, która w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem pozwoliła stworzyć trwałe i łatwe w czyszczeniu narzędzie, ułatwiające przechowywanie i organizację szuflady. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, że zyskujemy dużo miejsca nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach. Wytłoczki są bardzo wygodne w zastosowaniu i mieszczą się w każdej szufladzie. Mogą być dopasowane do całych szuflad w szerokości od 30 do 120 cm.

Wkład na sztućce SCOOP

Wkład na sztućce SCOOP, zdj. firma Peka
Zdj.:Peka

Nadal bardzo popularne jest wyposażenie szuflad w białe wkłady SCOOP. Umożliwiają indywidualne ustawienie wielkości komór według preferencji użytkownika przez zastosowanie małych i dużych przegródek. Poziome ustawienie komór sprawia, że wkład idealnie sprawdza się na przykład w przypadku, kiedy jeden z domowników jest leworęczny. Dzięki temu wyjmując sztućce nie musi on chwytać za ostrze noża.

Wytłoczka na sztućce SEPARADO

Wytłoczka na sztućce SEPARADO, zdj. firma Peka
Zdj.:Peka

Nowość w ofercie firmy PEKA – wytłoczki SEPARADO, które można zastosować w szufladach o różnej szerokości, to kolejna interesująca opcja ułatwiająca organizację i pracę w kuchni. W zależności od potrzeb mamy do dyspozycji dedykowaną wkładkę na przyprawy w buteleczkach, sztućce lub wkład na inne akcesoria, który można przy pomocy przegródek dostosować do indywidualnych potrzeb. SEPARADO ma szerokość 30 cm i może być docinany na głębokość, dzięki czemu elastycznie dopasowuje się do różnych szuflad. Dodatkowo można tworzyć własne kombinacje i zestawiać jeden lub więcej wkładów z matą antypoślizgową.

Mata antypoślizgowa FIBRE

Mata antypoślizgowa FIBRE, zdj. firma Peka
Zdj.:Peka

Maty antypoślizgowe, takie jak FIBRE, zabezpieczają dno szuflady przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniem, ułatwiając tym samym utrzymanie czystości. To bardzo praktyczny element wyposażenia. W łatwy sposób można je wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Zaletą jest też możliwość docinania ich do odpowiedniego wymiaru. Maty poprawiają estetykę wnętrza szuflad. Zapobiegają też przesuwaniu się przechowywanych przyborów kuchennych, naczyń, garnków czy patelni podczas otwierania i zamykania szuflad. Dodatkowo wytłumiają dźwięk kładzionych przedmiotów. Dostępne są w eleganckich teksturach i kolorach, które dopasowują się do każdego wnętrza. Chcąc stworzyć swoją indywidualną kompozycję, możemy wybierać spośród bieli, antracytu czy szarości.

Ciekawą propozycją poprawiającą organizację szuflad są przejrzyście skonstruowane wkłady na talerze, które dzięki temu rozwiązaniu łatwo odnaleźć i wyjąć z szuflady. Bez problemów można je też przekładać wprost ze zmywarki do szuflady. Resztki wilgoci pozostałe na talerzach zatrzymują się na wytłoczce i nie mają styczności z dnem szuflad.

Dzięki tym praktycznym rozwiązaniom każdą szufladę można przygotować tak, by stała się idealnym miejscem do przechowywania naszych ulubionych przyborów, naczyń i innych kuchennych drobiazgów.

Materiały prasowe firmy
Więcej informacji: www.peka.pl

Ocena: 0 / 5,0 (0 głosy)
Tagi: peka