15.12.2014
Artykuł sponsorowany

Kuchnia to podstawa

Kuchnia to podstawa

Podobno kuchnia jest sercem domu. Cokolwiek by feministki nie mówiły, jest w tym powiedzonku ziarnko prawdy, bowiem nigdzie nie siedzi się tak fajnie i nie gada o życiu, jak właśnie w kuchni. Nawet Madaleine Albright przyjmowała wielu ważnych ludzi właśnie w swojej kuchni, podkreślając tym samym, jak bardzo nieformalne jest to spotkanie (a więc również, jak bardzo jest ważne i jak mocno ufa rozmówcy).

Nawet jeśli w naszej kuchni nie przebywają aż tak znamienici goście (chociaż nie do końca jest to prawda – w końcu nasi bliscy i przyjaciele, to dopiero są VIP-y), kuchnia pozostaje jednym z najważniejszych miejsc w domu. A co za tym idzie, jej remont rujnuje całe życie rodzinne, dając się mocno we znaki wszystkim, od dorosłych, poprzez dzieciarnię, aż po psa. Warto zatem zainwestować w to pomieszczenie tak, aby nie trzeba było zbyt często przeżywać atrakcji związanych z remontami. No i tu niespodzianka – okazuje się, że można zakupić sprzęt kuchenny, a konkretnie zlew, na który producent daje, uwaga, dwadzieścia lat gwarancji. Szaleństwo czy pomyłka?

Ani jedno, ani drugie. Jeśli zakupimy zlewozmywak firmy Teka Polska do końca 2014 roku, dostaniemy na niego dokładnie dwadzieścia lat gwarancji. Jak to możliwe?

Przede wszystkim, taki zlew nie jest zrobiony z byle czego; wykonano go z tak zwanego tegranitu. Tegranit to bardzo odporny materiał, który jest konglomeratem mineralnym, złożonym z naturalnego kamienia, połączonego twardym i prawie niezniszczalnym spoiwem.

Aby cieszyć się dwudziestoletnią gwarancją, należy spełnić kilka prostych warunków (dokładnie to trzy). Po pierwsze, trzeba wejść na stronę AGDhome.pl i wybrać odpowiadający nam zlew spośród modeli objętych promocją. Ponieważ każdy z nas ma inną kuchnię i inne wymagania, Teka Polska zamieściła naprawdę długą listę dostępnych modeli – do wyboru, do koloru. Kupujemy wybrany zlew – to punkt pierwszy. Jak już zakupimy to, co nam najbardziej odpowiada, trzeba zarejestrować swój zakup w Systemie Rejestracji Gwarancji, dostępnym na stronie www.tekaserwis.com.pl - to warunek drugi. No i pozostaje nam warunek numer trzy – przez następne dwadzieścia lat, nie zgubić paragonu :)

Ocena: 5 / 5,0 (2 głosy)
Tagi: tegranit