06.03.2015

System mobilnych gniazdek Mainline

System mobilnych gniazdek Mainline

Chcesz mieć dostęp do gniazdka elektrycznego w dowolnym miejscu domu czy biura, bez przeprowadzania kosztownego remontu, kucia ścian i robienia przemeblowania? Teraz to możliwe za sprawą Systemu mobilnych gniazdek Mainline.

System gniazdek Mainline zdjęcie 1

Mainline to innowacyjna szyna zasilająca, umożliwiająca łatwe i bezpieczne dodawanie, usuwanie lub przesuwanie gniazd zasilania i gniazd sieci komputerowej na całej jej długości - wszędzie tam, gdzie są one potrzebne. System Mainline został zaprojektowany tak, aby zapewnić ten sam poziom dostępu do energii elektrycznej, do którego przywykliśmy, ale w bardziej elastyczny sposób.

Ten nowatorski system rozprowadzania energii elektrycznej można zastosować zarówno w domach czy mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej – szkołach, przedszkolach, salach konferencyjnych, szpitalach, warsztatach, czyli wszędzie tam, gdzie ważna jest elastyczność w aranżacji architektonicznej pomieszczeń, a także bezpieczeństwo użytkowania. System Mainline pozwala na dowolne kształtowanie przestrzeni, gdyż gniazda nie są przypisane do konkretnego miejsca.

System gniazdek Mainline zdjęcie 2

Najczęściej gniazda elektryczne znajdują się w nieodpowiednich miejscach i jest ich o wiele za mało. To samo dotyczy punktów dostępu do sieci komputerowej, a często ich przepustowość nie spełnia naszych potrzeb. Szyny zasilające Mainline można bezproblemowo instalować w każdym środowisku - na ścianach, listwach przypodłogowych, sufitach lub kanałach instalacyjnych - w ułamku czasu potrzebnego na instalację konwencjonalnych gniazd stałych. Dzięki wielu dostępnym opcjom wykończeniowym, Mainline spełnia zarówno wymagania dotyczące dostępu do energii elektrycznej, sieci komputerowych, jak i wystroju wnętrz.

System gniazdek Mainline zdjęcie 3

System gniazdek Mainline zdjęcie 4

System gniazdek Mainline zdjęcie 5

Od czasu opracowania systemu Mainline w roku 2002, nie została zgłoszona ani jedna usterka. Mainline spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa obowiązujące w krajach, w których jest dystrybuowany.

System gniazdek Mainline zdjęcie 6

System Mainline to proste rozwiązanie wszystkich problemów od projektu po wykonanie nowej instalacji. Uniwersalność i uproszczenie montażu pozwala na skrócenie czasu wyłączenia biura a co za tym idzie, daje duże oszczędności finansowe.

Aby zapewnić jeszcze większą elastyczność Mainline opracował pierwsze na świecie ruchome gniazdo sieci komputerowej.Twoje mieszkanie lub dom posiada już konieczne okablowanie elektryczne. Nasz produkt sprytnie to wykorzystuje do przesyłania danych.

System gniazdek Mainline zdjęcie 7

Gniazda sieci komputerowej Premium firmy Mainline umożliwiają przenoszenie punktów dostępu do sieci wzdłuż szyny zasilającej Mainline, co zapewnia najlepszy możliwy zasięg w dowolnym miejscu w domu lub pracy. Aby skonfigurować sieć potrzeba, co najmniej dwóch naszych gniazd/switchy sieci komputerowej Premium, jedno do podłączenia do routera i jedno do urządzenia. Każde nasze gniazdo sieci komputerowej ethernet jest tak naprawdę czteroportowym, zarządzalnym switchem. Komunikacja pomiędzy gniazdami odbywa się z wykorzystaniem technologii PLC. Transmisja sygnału ethernet jest realizowana z wykorzystaniem sieci elektrycznej.

System gniazdek Mainline zdjęcie 8

Oferta produktów Mainline stale się powiększa wychodząc naprzeciw naszym potrzebom. Ostatnio wprowadzono do sprzedaży ładowarkę USB oraz półkę do kuchni z systemem zainstalowanym od spodu.

System gniazdek Mainline zdjęcie 9

System gniazdek Mainline zdjęcie 10

System gniazdek Mainline zdjęcie 11

Więcej informacji na: www.mobilnegniazdka.pl
Oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/mobilne.gniazdka

Ocena: 5 / 5,0 (1 głosy)