Podłoga w kuchni – trendy w najbliższym roku

Podłoga w kuchni – trendy w najbliższym roku

Podłoga kuchenna, to powierzchnia narażona na ścieranie, upadki przedmiotów i chemię gospodarczą. Wybierając podłogę do kuchni warto kilka razy dokładnie przemyśleć wybór, aby w przyszłości nie być zmuszonym do jej wymiany. Podłoga, jej kolor i sposób ułożenia decyduje o wyglądzie całej kuchni. Dlatego jej odpowiedni wybór jest tak istotny.

Poniżej ciekawe inspiracje z wykorzystaniem płytek podłogowych. Królują szarości, biel, ale również beże i ciepłe odcienie brązów w płytkach drewnopodobnych.

Płytki w kolorach beżowych

W kolekcji Paradyż Miriam/Mirio dostępne są płytki podłogowe o pięknym bursztynowym odcieniu (Mirio Beige o matowej powierzchni, wymiary płytek 40x40). Cała kolekcja inspirowana jest kamieniem naturalnym.

Płytki podłogowe Mirio/Beige

Przykładowa aranżacja kuchni z wykorzystaniem płytek podłogowych Mirio/Beige firmy Paradyż.
Zdj.:Paradyż

Ciepła, przytulna kolekcja a na dodatek bardzo elegancka. Płytki idealnie wpiszą się w styl kuchni wykonanej z drewna, jak i prostej nowoczesnej z fornirowanymi elementami. W kolekcji oprócz uniwersalnej podłogi znajdują się ciekawe płytki ścienne i dekoracje ścienne. Pracując z kolekcją łatwo unikniemy monotonności.

Płytki podłogowe Mirio/Beige

Przykładowa aranżacja kuchni z wykorzystaniem płytek podłogowych Mirio/Beige firmy Paradyż. Inne ujęcie.
Zdj.:Paradyż

Biel i szarość

Króluje nie tylko w meblach kuchennych, ale coraz częściej pojawia się na ścianach i podłogach w kuchni. Coraz odważniej eksperymentujemy z odcieniami szarości, od ciepłych słonecznych odcieni po grafitowe głębokie kolory.

Płytki podłogowe Yoshioka/Purio

Aranżacja kuchni z wykorzystaniem płytek podłogowych Yoshioka/Purio firmy Paradyż.
Zdj.:Paradyż

Wybierając biała podłogę, możemy bez problemu zrobić bardziej wyraziste ściany, dzięki czemu szarości będą bardziej wyeksponowane. Za to szara podłoga, będzie wygodna w utrzymaniu czystości.

Biel i szarość to idealne połączenie dla osób ceniących minimalizm i prostotę. Eleganckie, stonowane połączenie, które zawsze się sprawdza. Jeśli jednak potrzebujemy wyraźnego akcentu, który doda pazura naszej kuchni, warto wybrać z kolekcji Paradyż: Yoshioka/Purio szklane dekory w kolorze głębokiej pomarańczy lub czerwieni. Takie dodatki dodają charakteru i zdecydowanie ożywiają pomieszczenie.

Płytki podłogowe Yoshioka/Purio

Aranżacja kuchni z wykorzystaniem płytek podłogowych Yoshioka/Purio firmy Paradyż. Drugie ujęcie tej samej kuchni.
Zdj.:Paradyż

Brązy i podłoga drewnopodobna - Paradyż Maloe Beige

Ciągłe powroty do naturalnych materiałów, drewnianych podłóg oraz drewnianych mebli sprawiają, że również producenci płytek ceramicznych wprowadzają na rynek nowe, godne uwagi produkty (zaprezentujemy kolekcję Maloe Beige firmy Paradyż)

Płytki podłogowe Maloe Beige

Płytki podłogowe Maloe Beige Paradyż.
Zdj.:Paradyż.

Jeśli oprócz pięknego wyglądu liczy się jakość, to wynikiem tego połączenia bez wątpienia są płytki Paradyż z kolekcji: Maloe. Płytki są drukowane cyfrowo, co pozwoliło na uzyskanie wyjątkowego efektu drewna. A do tego trwałość płytek ceramicznych. Bez obaw możemy ułożyć Płytki Maloe w naszej kuchni czy salonie.

Zdjęcia: firma Paradyż

Ocena: 0 / 5,0 (0 głosy)