26.05.2017

Wernisaż Wystawy fotografii RAFAŁ LIPSKI – WEWNĘTRZNE OBRAZY

Wernisaż Wystawy fotografii RAFAŁ LIPSKI – WEWNĘTRZNE OBRAZY

Mamy zaszczyt zaprosić na wernisaż Wystawy fotografii RAFAŁ LIPSKI – WEWNĘTRZNE OBRAZY poświęcony twórczości jednego z najwybitniejszych polskich fotografów ostatnich lat. Wydarzenie odbywa się ramach Festiwalu Otwarte Ogrody w Podkowie Leśnej i Milanówku. 

Rafał Lipski specjalizował się w fotografii wnętrz i architektury, chociaż doskonale odnajdywał się także w fotoreportażu i innych gatunkach. Przez wiele lat współpracował z najlepszymi polskimi czasopismami i portalami wnętrzarskimi, takimi jak: Weranda, Elle Decoration, Dom & Wnętrze, Dobre Wnętrze czy Czas na wnętrze. Ceniony przez architektów, stylistów, dziennikarzy i grafików za wyjątkowe wyczucie piękna, perfekcyjny warsztat oraz profesjonalizm i pasję. Zarówno w życiu prywatnym, jak i pracy zawodowej był osobą bardzo sumienną i pomocną. Zarażał pozytywną energią. Jako człowiek niezwykle ciepły i serdeczny, gromadził wokół siebie wielu oddanych mu ludzi.

Wernisaż Wystawy fotografii RAFAŁ LIPSKI – WEWNĘTRZNE OBRAZY

Zaproszenie na wernisaż. Więcej zdjęć w galerii.
Zdj.:zdj. Materiały prasowe

Marzył o wystawie swoich prac w galerii sztuki. Niestety nie zdążył tego zrealizować. Zmarł nagle 15 września 2016 r.  

Fotografie, które zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia to najlepsze prace Rafała Lipskiego, obrazujące nie tylko jego wrażliwość artystyczną i doskonały warsztat, ale też pokazujące jakim był człowiekiem. 

Spotkanie poprowadzi Szymon Majewski – przyjaciel artysty z lat dzieciństwa. W programie jest  też  koncert – niespodzianka oraz poczęstunek przygotowany przez firmę Franke.

Wernisaż rozpocznie się 3 czerwca 2017 r. o godz. 14.00 w Galerii Letniej Ogród Leonarda da Vinci w Podkowie Leśnej/Owczarni przy ul. Leonarda da Vinci 1. Wystawa będzie otwarta w dniach 4 i 10 czerwca. Finisaż rozpocznie się 11 czerwca o godzinie 14.00.

 Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny! Obecność można potwierdzić do dn. 28 maja mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 881 444 822.

Wydarzenie to ma nie tylko artystyczny charakter, ale jest także akcją charytatywną. Każdy jego uczestnik udział będzie mógł otrzymać pocztówkę - fotografię Rafała Lipskiego z  numerem konta fundacji, która opiekuje się trójką dzieci artysty: 

Fundacja Kultury LIBERTY

ul. Kurpiowska 1/1, 81-554 Gdynia 

Nr KRS 0000217180

Nr konta 18 1050 1764 1000 0090 8009 8727  „Bracia Lipscy”

Ocena: 0 / 5,0 (0 głosy)